Bikić, Burazin i Bojanović strijelci za pobjedu Mladosti u Ivanovcima

Objavljeno: 11. 02. 2018.

Mladost iz Satnice Đakovačke uspješne nastupe iz prvenstva nastavlja i u pripremnom razdoblju. Danas su Mladostaši u Ivanovcima pobjedili domaću Dubravu 3:2.

Ivanovci: Dubrava – Mladost (Satnica Đakovačka) (1:1) 2:3

Mladost: Gansberger, Akrap (46. A.Barišić-Jaman), Žonka(od 60. Žulj), Subašić, Totić, Bikić, Denić(46. B.Barišić-Jaman), Bojanović, Radnić(od 65. Novaković), Burazin, Drmić(od 60. Čutura). Trener: Ivan Denić

Dubrava: Babić, D.Bibić, Plužarić, Petranović, Majdenić, Habulinec, Gradinjan, Kasapović, A.Bibić, Ðurakić, Kiš. (Jos su igrali: Maričić, Lončarić, Birovljević, Todorović). Trener: Damir Gradinjan

BOJANOVIĆ, BURAZIN I BIKIĆ STRIJELCI – IGOR SUBAŠIĆ DRŽI OBRANU

Golovi: Bojanović 1:0 (25min), nakon slobodnjaka na 25 metara, Bojanović izvodi slobodnjak i domaći igrač lopti mijenja smjer i golman je tu nemoćan.
1:1 A.Bibić, u zadnjoj minuti poluvremena nakon odličnog ubačaja s lijeve strane Bibić sam na.drugoj stativi postavlja 1:1 na poluvremenu.
2:1 Burazin (49 min). Na početku drugog poluvremena Radnić daje Bikicu koji pronalazi Burazina, a Burazin glavom zabija za 2:1.
3:1 Bikić (68 min), nakon ubačaja Valentina Žulja, Bikić natrčava na drugu i mirno pogađa za 3:1
3:2 Đurakić (74 min), s vrha 16 m, lijevom nogom lobuje Gansbergera.