DAMIR MAJER IZMORIO BUDROVČANE

Objavljeno: 09. 10. 2016.

majer

Hajduk je iz minusa prvog poluvremena otišao do uvjerljive 3:1 pobjede protiv Slavonije iz Budrovaca.

Iako je prvo poluvrijeme za zaborav, Hajduk je pobjedu više nego zaslužio.

Loš ulazak u utakmicu omogućio je gostima, koji ništa nisu pokazali danas da dođu do nenadane prednosti.

Do kraja utakmice to je sve bilo od budrovačkih prijetnji danas.

Buđenje Hajduka u drugom poluvremenu ovoga puta bilo je dovoljno za uvjerljivu pobjedu, koja je ruku na srce mogla biti i uvjerljivija.

Strijelci za Hajduk su bili odlični Borna Blažeković, igrač koji bi mogao biti veliko pojačanje Hajduka – Toni Pačar, te Marin Bikić (koji trenutno pruža najbolje igre od kako se vratio u Hajduk) iz penala.

Uvijek su po logici na naslovnicama strijelci, ali ovoga puta treba istaknuti dečka koji konstantno u svakoj utakmici odradi svoje kilometre, a to je Hajdukov ovosezonski detonator Damir Majer.

Budrovčani jednostavno danas nisu mogli pratiti ritam koji je Hajdukova radilica nametnula.

Protivnički treneri na kraju utakmice dečka gledaju ispod oka, misao im je: gdje je skrio motor.