DOMAGOJ KLEMEN I MARIO ČOLIĆ ODVELI 3D BAR U ČETVRTFINALE NAŠICA

Objavljeno: 06. 01. 2017.

Malonogometna ekipa 3D BAR sa četvoricom Širokopoljčana u svome sastavu izborila je večeras četvrtfinale Božićnog malonogometnog turnira “Našice 2016/17”.

A nije se činilo da će se BAR-ovci uspjeti dokopati barem neriješenog rezultata, koji im je jamčio toliko priželjkivani bod za prolaz.

Večerašnji protivnik BC Team, bio je kako se i očekivalo vrlo tvrd orah.

3D BAR je gubio od prvog poluvremena 0:1, u nastojanju da što prije poravnaju rezultat i razmišljanju o protivničkom golu, obrana vlastitog kao da je nekako pala u drugi plan.

3D BAR-ovci nikako da probiju granitnu obranu protivnika, dok su u isto vrijeme opasne kontre BC Teama sve češće sijevale i prijetile da odnesu san o četvrtfinalu.

Sreća pa je na golu bio izvanredni Mario Čolić, koji je svojim obranama do zadnjih trenutaka držao BAR-ovce u životu.

I vrijedilo je, minutu prije kraja, prelijepim golom petom, Domagoj Klemen poravnava na 1:1, i kupuje karte za četvrtfinale.

Četvrtfinale se igra već danas (6. siječnja) u 19, 30 sati.

3D BAR još uvijek nišani dva finala, Đakovo i Našice – to bi bio pothvat.