Kako je i najavljivano, Piškorevci su danas bili Đakovština u malom. Nije bilo sela u okruženju bez svog “predstavnika” u gledalištu. Prema zadnjim informacijama prodano je čak 1 800 ulaznica!!!

SJAJNI NAVIJAČI
Navijači su stvorili neviđenu atmosferu, nema sportaša koji ne bi poželio igrati pred takvom publikom.
Piškorevački Terijeri naklon do poda!

MARIČIĆ OTKLJUČAVA BRAVU
Prvih dvadesetak minuta utakmice, s obje strane više se ispitivalo gdje je protivnik najslabiji.
I u tom ispitivanju Ratar je imao dvije izgledne prilike, ali očito još motori nisu postigli radnu temperaturu.
Međutim, kako je vrijeme odmicalo domaćin je sve više pritiskao i pleo mrežu.
Konačno u 25. minuti puca gostujuća brava.
Nakon ubačaja sa strane, Maričić čeka na drugoj vratnici i pogađa mrežu za 1:0.
Ratar igra sve bolje.

ŠEKERIJA OKRUNIO DOBRU IGRU
Sada je drugi bok probijen, a na drugoj vratnici Šekerija čeka i glavom pogađa za 2:0, igrala se 35. minuta.
Gosti su se do kraja poluvremena malo pribrali, a u samoj završnici prvog dijela gotovo su zaledili gledalište. Ovaj puta golman Ratara sjajno, refleksno, sa pet metara udaljenosti brani udarac gostujućeg centarfora.

BEKIĆ 3:0
Početak nastavka Piškorevčanima donosi novo slavlje. Bekić lijepim udarcem pogađa za 3:0 i otvara širom vrata 1. ŽNL.
Gosti djeluju potpuno izgubljeno.
Koliko su samo zicera promašili napadači Ratara, to je jedino što je brinulo domaće kibice, odnosno strah od nekakvog zalutalog metka.

GOSTI POGOTKOM ULJEPŠALI IZVEDBU, ALI 1. ŽNL IGRAT ĆE SE U PIŠKOREVCIMA
I upravo se to i dogodilo, gosti su došli do pogotka prekrasnim udarcem (Kovačević) sa više od 25 metara udaljenosti. Gol za špice sportskih emisija.
Kasnije se pokazalo da je tih 3:1, i konačni rezultat.
Iako su i nakon toga nogometaši Ratara imali nekoliko odličnih prilika, ali dosta je i 3:1.
Ratar nošen energijom Terijera otpuhao je Motičinu, impresivno se domogavši 1. ŽNL.