Epski preokret Hajduka za veliku pobjedu u Gašincima

Objavljeno: 17. 04. 2021.

U 21. kolu 2. ŽNL Hajduk je velikim preokretom došao do superznačajne pobjede u Gašincima protiv domaćeg HOŠK-a.

GAŠINCI: HOŠK – Hajduk (Široko Polje) 2:4 (2:1)

Sudac: Tomić Marko

HOŠK: Grubešić Borislav – Nerovčić Luka – Franjić Igor – Barišić-Jaman Ante – Živković Dario – Rac Danijel – Totić Stipo – Jezidžić Stipan (73. Rac Ivica) – Svalina Mirko – Hrgić Robert – Kust Josip

HAJDUK: Ivić Mario – Blažević Nikola (89. Ljubić Marko) – Šarić Stjepan – Labak Antonio – Ognjenović Ivan (73. Đambić Stjepan) – Drmić Mateo – Gurdon Stjepan – Bošković Ivan – Mišetić Antonio – Petrušić Filip – Blažeković Borna

Strijelci: 1:0 Blažeković Borna (7. autogol), 2:0 Živković Dario (21.), 2:1 Petrušić Filip (45.), 2:2 Labak Antonio (76. KU), 2:3 Đambić Stjepan (83.), 2:4 Drmić Mateo (89.)

BORNA NE MOŽE NA TRENINGU DATI GOL MARIJU, PA JE ODLUČIO TO NAPRAVITI U GAŠINCIMA

Izuzetno važna utakmica Hajduka (a koja neće biti do kraja prvenstva) danas u Gašincima prijetila je potpunim rezultatskim fijaskom.

Domaćin je došao do vodstva već u 7. minuti autogolom Borne Blažekovića – 1:0.

U 21. minuti Dario Živković povećao je vodstvo domaćina na 2:0, Širokopoljci su bili u teškom nokautu.

Ipak u zadnjim sekundama prvog dijela Filip Petrušić smanjuje na 1:2.

Nova boca kisika je tu, a dobro će doći i odmor.

ANTONIO LABAK, STJEPAN ĐAMBIĆ I MATEO DRMIĆ ZA VELIKO SLAVLJE ŠIROKOPOLJACA

U 76. minuti penal za Hajduk, Antonio Labak je siguran – 2:2, sve je na početku, ali Širokopoljci sada imaju itekakvu psihološku prednost.

Sami finiš utakmice Hajuk je odigrao maestralno.

Stjepan Đambić sve okreće na mlin Hajduka golom za 2:3 u 83. minuti, da bi točku na utakmicu stavio Mateo Drmić za konačnih 2:4.

Veeeliko slavlje Širokopoljaca moglo je početi.