Hajduk bez bod(ov)a u Kešincima

Objavljeno: 01. 11. 2021.

U 11. kolu 2. ŽNL Hajduk je zasluženo izgubio u Kešincima od izuzetno borbenog domaćina.

KEŠINICI: Kešinici – Hajduk (Široko Polje) 2:1 (2:1)

Sudac: Rupčić Tomislav

Kešinci: Šajkunić Luka – Peler Ivan (90. Tadić Matej) – Mijačević Krešimir – Juroš Ivan – Juroš Krešimir – Ravnjak Boris (77. Car Kristijan) – Mijakić Marijan (71. Čaleta Dino) – Katilović Krešimir – Miličić Antun (87. Brnjetić Davor) – Žeravica Toni – Tadić Ilija (46. Vojnović Luka)

Hajduk: Ivić Mario – Horvat Ervin (46. Lučić Patrick) – Blažević Nikola – Peša Marko – Veselinović Matej – Ivić Kristijan – Đambić Stjepan (79. Perak Luka) – Mandić Igor (61. Vinko Leo) – Žeravica Marijan – Perak Ante – Jelečević Dominik

STRIJELCI: 0:1 Jelečević Dominik (6.), 1:1 Mijačević Krešimir (15.), 2:1 Mijačević Krešimir (32. – KU)

HAJDUK OD PREDNOSTI DO MINUSA U POLUVREMENU

Sa gostovanja u Kešincima Hajduk se vratio praznih mreža, bez ikakva ulova.

Sam početak utakmice nije slutio da će Širokopoljci kući bez ičega.

Već u 6. minuti u gužvi nakon slobodnog udarca najbolje se snašao Dominik Jelečević i Hajduk je došao do prednosti na samom početku utakmice – 0:1.

Međutim radost gostiju trajala je samo desetak minuta kada je Krešimir Mijačević preciznim udarcem sa 16 m pogodio za 1:1.

Nakon pola sata igre domaćin je sve okrenuo, iz opravdano kaznenog udarca strijelac je opet bio Krešimir Mijačević – 2:1.

Tim rezultatom otišlo se i na odmor.

FANATIČNA BORBENOST DOMAĆINA ZA TRI BODA

Izuzetno borbeni domaćini, ali u granicama korektnosti, u tvrdoj utakmici do kraja su uspjeli sačuvati vodstvo i na kraju zasluženo slaviti.

Bilo je u drugom dijelu pokojih prilika za obje ekipe, ali igralo se uglavnom tvrdo i žustro do samog kraja, bez da se protivniku ostavljalo prostora razvijanje nekakvih akcija.

Hajduk u subotu (4. studenog) zatvara domaći dio polusezone protiv Vinogradara iz Mandićevca.