Hajduk peticom uknjižio planirane bodove

Objavljeno: 04. 10. 2020.


PODIJELI:

U 9. kolu 2. ŽNL Hajduk je u Preslatincima uvjerljivom pobjedom došao do, budimo iskreni planirana tri boda. Ozbiljan pristup utakmici i kao rezultat toga je domaćin bez ikakve nade.

 

PRESLATINCI: SLAVONAC – HAJDUK 1:5 (0:4)

Sudac: Rupčić Tomislav

Slavonac: Horvat Denis – Mesaroš Mirko (83. Pataki Borna) – Mikić Mateo – Lešić Darko (46. Mesaroš Marko) – Posavac Ivan – Hipp Marinko – Rončka Matej – Babić Tomislav – Gansberger Ivan – Mesaroš Dominik – Mesaroš Josip

Hajduk: Ivić Mario – Blažević Nikola – Mišetić Antonio – Ljubić Marko – Šarić Stjepan (79. Jelenčić Patrik) – Ognjenović Ivan (67. Rudnički Matej) – Drmić Mateo – Đambić Stjepan (67. Blažeković Borna) – Gurdon Stjepan – Bošković Ivan – Labak Antonio

Strijelci: 0:1 Mateo Drmić (6.), 0:2 Stjepan Gurdon (14.), 0:3 Stjepan Gurdon (33.), 0:4 Stjepan Šarić (40.), 1:4 Matej Rončka (55.), 1:5 Matej Rudnički (88.)

Igra mačke i miša u Preslatincima.

Nema se o samoj utakmici što napisati. Hajduk je već do odmora sve riješio, a drugi dio je bio samo odrađivanje posla.

Već u 6. minuti Mateo Drmić je načeo domaćina, da bi s dva gola Stjepana Gurdona i golom Stjepana Šarića poluvrijeme završilo uvjerljivo 4:0 u korist Širokopoljaca.

Početkom drugog poluvremena Slavonac je preko Mateja Rončke smanjio na 1:4, ali to je bilo sve od njih.

Pred sam kraj susreta Matej Rudnički postavio je konačnih 5:1 za Hajduk.

U 10. kolu Hajduk je domaćin ekipi Šokadije iz Strizivojne.

10. KOLO, 11. 10. 2020. – 15:30 sati

Gorjani:Budućnost – Jedinstvo (Forkuševci)
Kondrić:Rekord – Dračice (Đakovo)
Široko Polje:Hajduk – Šokadija (Strizivojna)
Đakovački Selci:Omladinac – Slavonac (Preslatinci)
Viškovci:Radnički – Polet (Semeljci)
Budrovci:Slavonija -Vinogradar (Mandićevac)
Trnava:Dinamo – HOŠK (Gašinci

9. kolo

Gašinci:HOŠK – Slavonija (Budrovci)1:2
Mandićevac:Vinogradar – Radnički (Viškovci)4:1
Semeljci:Polet – Omladinac (Đak. Selci)3:0
Preslatinci:Slavonac – Hajduk (Široko Polje)1:5
Strizivojna:Šokadija – Rekord (Kondrić)2:1
Đakovo:Dračice – Budućnost (Gorjani)5:0
Forkuševci:Jedinstvo – Sloga (Koritna)3:1

TABLICA

1Slavonija8+2722
2Polet9+2022
3Dračice8+2220
4Hajduk8+1319
5HOŠK9+315
6Vinogradar9-113
7Omladinac8012
8Šokadija8-211
9Dinamo7-110
10Jedinstvo8-610
11Rekord9-1010
12Sloga9-99
13Radnički7-84
14Budućnost9-243
15Slavonac8-240