Hajduk pobjedom u Strizivojni prešao još jednu stepenicu do cilja

U 25. kolu 2. ŽNL Hajduk je u Strizivojni slavio protiv domaće Šokadije i dodao još jedan kamenčić u mozaiku prema osvajanju naslova.

STRIZIVOJNA: Šokadija – Hajduk (Široko Polje) 2:3 (1.1)

Sudac: Tomić Marko

Šokadija: Šen Tomislav – Bilić Berislav – Damjanović Josip – Pačarić Josip – Jakobović Mladen – Andrijević Nikola (70. Mandarić Ante) – Damjanović Josip – Milinović Lovro – Mašić Antonio – Matić Ivan – Mišić Marko

Hajduk: Ivić Mario – Blažević Nikola – Perak Ante (86. Blažeković Borna) – Labak Antonio – Ognjenović Ivan – Đambić Stjepan – Gurdon Stjepan – Bošković Ivan – Mišetić Antonio – Šarić Stjepan – Drmić Mateo

Strijelci: 0:1 Đambić Stjepan (4.), 1:1 Jakobović Mladen (14.), 1:2 Labak Antonio (50.), 1:3 Gurdon Stjepan (70.), 2:3 Pačarić Josip (77.)

STJEPAN ĐAMBIĆ, ANTONIO LABAK I STJEPAN GURDON SVATKO PO GOL ZA TRI ŠIROKOPOLJSKA BODA

Golom Stjepana Đambića u 4. minuti Hajduk je savršeno otvorio utakmicu – 0:1, i već tada nagovijestio dobar rezultat protiv uvijek dobre Šokadije.

Domaćin je izjednačio u 14. minuti preko Mladena Jakobovića, a s tim rezultatom se otišlo i na odmor.

Do sredine drugog dijela Hajduk je golovima Antonia Labaka – 1:2 (50. minuta) i Stjepana Gurdona 1:3 (70. minuta) stigao do osjetnije prednosti.

Iako je domaćin uspio u 77. minuti doći do pogotka golom Josipa Pačarića – 2:3, za potpuni preokret protiv ovoga proljeća sjajnih Širokopoljaca nije se moglo.