08.09.2019

Hajduk “poklonom” dobrodošlice darivao Miru Ivića

Hajduk je danas uvjerljivo sa 6:0 pobijedio Slogu iz Koritne koju (opet) vodi Širokopoljac Miro Ivić.

ŠIROKO POLJE: Hajduk – Sloga (Koritna) 6:0 (3:0)

Sudac: Dendis Nikola

Hajduk: Ivić Mario (84. Arambašić Damir) – Blažević Nikola – Perak Ante (68. Šušak Mario) – Bjelobrk Ivan – Duspara Pero – Mandić Igor (63. Džambić Kristijan) – Džambić Josip (56. Đambić Stjepan) – Ognjenović Ivan (75. Šekerija Ivo) – Gurdon Stjepan – Zetović Marko – Bjelobrk Marko

Sloga: Drenić Zoran (39. Drenjančević Josip) – Štibi Domagoj – Josipović Ivan – Matošević Marijan – Rupčić Antun – Ervačić Dino (18. Babić Marko) – Josipović Goran – Ervačić Matej (56. Zegnal Mario) – Mandić Mario (39. Vidović Leonard) – Vidić Danijel – Romac Ivan (40. Marić Krunoslav)

Strijelci: 1:0 Gurdon Stjepan (14.), 2:0 Blažević Nikola (21.), 3:0 Bjelobrk Marko (34.), 4:0 Gurdon Stjepan (56.), 5:0 Ognjenović Ivan (62.), 6:0 Gurdon Stjepan (84.)

STJEPAN GURDON, NIKOLA BLAŽEVIĆ I MARKO BJELOBRK ZA VISOKOH 3:0

Kada se kod pobjede od 6:0 nema što napisati sigurno da je čudno, ali upravo je tako bilo danas.

Hajduk je do poluvremena vodio 3:0 golovima Stjepana Gurdona, Nikole Blaževića i Marka Bjelobrka, imao još nekoliko prilika, a gosti su za to vrijeme tek 2 (DVA) puta prešli na Hajdukovu polovicu.

STJEPAN GURDON OPET NA ČELU LISTE NAJBOLJIH STRIJELACA

Drugo poluvrijeme nije ništa promijenilo, možda su se tek gosti koji puta više zaputili do gola Hajduka, ali bez ozbiljnijih prijetnji.

Ubrzo su Stjepan Gurdon i Ivan Ognjenović povisili vodstvo na 5:0, da bi pred kraj utakmice Stjepan Gurdon sedmim prvenstvenim golom odmakao konkurenciji za najboljeg strijelca lige – 6:0.

Teško se sjetiti utakmice kada je Hajduk lakše došao do pobjede.

Gosti imaju u mladim igračima budućnost, ali za sadašnjost će morati pronaći kojeg iskusnijeg borca.