19.03.2017

Hajduk praznih ruku iz Piškorevaca

Hajduk nije uspio u Piškorevcima protiv domaćeg Ratara ni do boda.

Nakon dobre igre u prošlom kolu potajno se nadalo da se može postići dobar rezultat kod vodeće momčadi prvenstva.

Iako je dobrih početnih pola sata Hajduk čak i bolje stajao na terenu, pogled na klupu teško je mogao biti optimističan.

Naime zbog izostanaka (žuti kartoni, ozljede, …) osim udarnog sastava i Hajdukova klupa zjapila je prazna, a bez rotacije, odnosno igračke širine teško je dobiti i slabijeg protivnika, a kamoli vodeći sastav lige.

Bez potrebe napravljen penal iz kojeg je domaćin poveo samo je bio nastavak loše Hajdukove kobi danas, a gol primljen u sudačkoj nadoknadi prvog poluvremena potvrda kako nesreća kada krene dolazi u valovima.

Sjajnim golom u drugom poluvremenu domaći Ratar dignuo je vodstvo do uvjerljivih 3:0, a lijepim golom glavom u lijevi gornji kut sa visine penala Borna Blažeković samo je ublažio poraz Hajduka danas u Piškorevcima za konačnih 3:1.