Hajduk preuzeo vrh

Objavljeno: 09. 05. 2021.

U 24. kolu 2. ŽNL Hajduk je preuzeo vrh tablice nakon pobjede nad Slavoncem iz Preslatinaca i kiksa Slavonije iz Budrovaca, odnosno nakon što su Budrovčani odigrali (samo) 1:1 kod kuće sa HOŠK-om iz Gašinaca.

ŠIROKO POLJE: Hajduk – Slavonac (Preslatinci) 4:1 (2:1)

Sudac: Bibković Marin

Hajduk: Ivić Mario – Blažević Nikola – Perak Ante – Mišetić Antonio – Ognjenović Ivan – Đambić Stjepan (88. Fekete Nenad) – Gurdon Stjepan – Bošković Ivan – Šarić Stjepan – Drmić Mateo – Labak Antonio

Slavonac: Horvat Denis – Mesaroš Dominik – Mesaroš Mirko (87. Pataki Borna) – Hipp Marinko – Posavac Ivan – Franjić Miroslav (80. Lešić Darko) – Franjić Marko – Babić Tomislav – Gurdon Roko – Franjić Josip – Mesaroš Antonio

Strijelci: 1:0 Đambić Stjepan (14.), 1:1 Mesaroš Antonio (24.), 2:1 Drmić Mateo (27.), 3:1 Gurdon Stjepan (86.), 4:1 Gurdon Stjepan (89.)

PRELIJEP POGLED SA VRHA NA OSTATAK KARAVANE

Uvjerljivom pobjedom nad Slavoncem iz Preslatinaca Hajduk je zasjeo na vrh 2. ŽNL odakle ima prelijep pogled na ostatak karavane.

U 14. minuti Stjepan Đambić je doveo Hajduk u vodstvo (1:0) i nagovijestio sigurno uzimanje već predviđenih tri boda.

Da gosti nemaju plan samo tako baciti koplje u trnje pokazao je pogotkom za 1:1 u 24. minuti Mesaroš Antonio.

Do odmora je Mateo Drmić vratio Hajduku prednost u 27. minuti – 2:1.

STJEPAN GURDON DVA POGOTKA ZA UVJERLJIVU POBJEDU

Unatoč svemu neizvjesnost nije nestala do gotovo samog kraja kada je Stjepan Gurdon u 86. minuti povisio na sigurnih 3:1, a nakon toga još jednim pogotkom u 89. minuti za konačnih 4:1.

Nakon što su saznali rezultat iz Budrovaca igrači Hajduka mogli su krenuti sa slavljem, od ovog kola predvode karavanu 2. ŽNL.