04.08.2018

Ivan Barišić srušio Gundince, Mladost prijeti trećim osvajanjem “Memorijala”

U drugoj utakmici 3. Memorijalnog turnira “Ivan Lončarević”, Mladost (Satnica Đakovačka) pobjedom protiv Gundinaca (Gundinci) izborila je priliku da pobjedom u finalu osvoji po treći puta “Memorijal” u Širokom Polju.

Mladost: Čolić Mario – Bikić Marin – Totić Stipo – Subašić Igor – Bošković Stjepan – Novoselić Ivan – Denić Filip – Barišić Ivan – Grbeša Neven – Stipanović Domagoj – Radnić Ivan (Barišić-Jaman Branimir – Akrap Vinko – Novaković Karlo – Vardić Marin – Čutura Ivan – Žulj Valentin – Bojanović Marijo)

Gundinci: Pušeljić Tomislav – Marković Luka – Tukara Marko – Lukić Hrvoje – Kadić Nikola – Kadić Matej – Markotić Stjepan – Karavidović Zvonimir – Kokanović Josip – Tukara Ilija – Tukara Mladen (Matić Ilija – Užarević Domagoj – Kadić Grgur)

Strijelci: 1:0 Ivan Barišić (56.)

Dosta tvrđa bila je druga utakmica danas.

Mladost se na terenu postavila kao ekipa koju zanima samo pobjeda, dok su Gundinci čvrstom obranom čekali priliku za kontru preko izuzetno opasnog Nikole Kadića.

MARIJO BOJANOVIĆ I IVAN BARIŠIĆ
Takva igra nije donijela puno prilika kao u prvoj utakmici, ali Mladost je svejedno stvorila nekoliko dobrih prigoda.
Ulaskom u igru Marija Bojanovića igra Mladosti još se ubrzala, dok su se u obrani Gundinaca počele nazirati pukotine.

Rješenje utakmice donio je Ivan Barišić golom u 56. minuti, tako da će Mladost igrati protiv Hajduka u nedjelju, u 18:00 sati, Gundinci i Ratar će od 15:30 sati igrati za 3. mjesto.

IVAN DENIĆ MORA IZMISLITI “DINU 2.”
Mladost je zasluženo u trećem po redu finalu.
Nogometnim rječnikom rečeno, igraju od prve do zadnje minute, međutim prisjećajući se prošlogodišnjeg nastupa vidljivo je da im nedostaje strijelac.
Bolje rečeno Dino Burazin (otišao u NK Đakovo), najbolji igrač prošlogodišnjeg “Memorijala” baš im fali (samo da se baš protiv Hajduka sutra ne “raspištolje”).

Iako, ne sumnjamo da će Ivan Denić sa suradnicima izmisliti “Dinu 2.”.