U 14. kolu 2. ŽNL Hajduk je neokrznut prošao kroz Đak. Selce i dohvatio nova tri boda protiv domaćeg Omladinca, možda i lakše od očekivanog.

ĐAK. SELCI: OMLADINAC – HAJDUK 1:4 (1:3)

HAJDUK: Mario Ivić – Marko Bjelobrk – Ivan Bjelobrk – Kristijan Džambić – Nikola Blažević – Marko Ljubić, Igor Mandić – Anđelo Ivić – Ivan Ognjenović, Matej Rudnički – Stjepan Gurdon.

OMLADINAC: Matej Kovačić – Tomislav Aščić – Zvonimir Aščić – Mario Mikloš – Krešo Jelačić – Marko Vardić – Ivan Kokalović – Daniel Brataljenović – Borna Vardić – Stjepan Vardić – Vladimir Davidović

STJEPAN GURDON I IVAN OGNJENOVIĆ SREDILI SELČANE

Hajduk je već u prvom poluvremenu došao do ogromne prednosti. Pomoć je stigla od samog domaćina, kada je Hajduk autogolom domaćeg igrača došao u vodstvo za 0:1.

Na 0:2 povećao je vodstvo Ivan Ognjenović na asistenciju Stjepana Gurdona. Omladinac pokušava uhvatiti priključak golom za 1:2, ali do kraja poluvremena Stjepan Gurdon bježi domaćoj obrani i sve penje na uvjerljivih 1:3 za Hajduk.

Drugi dio Hajduk je odradio bez većih problema, a još su na kraju Širokopoljci stigli i do povećanja rezultata. Stjepan Gurdon opet izmiče obrani domaćina, vara golmana Omladinca, na što ga ovaj ruši. Penal za Hajduk Ivan Ognjenović pretvara u konačnih 1:4.

Igor Mandić: GURDON I OGNJENOVIĆ SAVRŠENI, ALI ISTO TAKO ODLIČNA UTAKMICA MARKA BJELOBRKA

Nije bilo slabe karike. Gurdon gol i asistencija, izborio penal – Ivan Ognjenović dva gola, a opet bez problema za igrača utakmice moglo bi se proglasiti Marka Bjelobrka. Rudnički da ne spominjem, igrao ozlijeđen i pretrpio najviše prekršaja… Je bilo je odlično na svim pozicijama, bili smo ekipa.

15. kolo, 17. ožujka 2019. – 15:00 sati

TRNAVA: Dinamo – Mladost (Ivanovci)

GORJANI: Budućnost – Šokadija (Gorjani)

SEMELJCI: Polet – Omladinac (ĐS)

ŠIROKO POLJE: Hajduk – Radnički (Viškovci)

JOSIPOVAC: Omladinac – HOŠK (Gašinci)

KONDRIĆ: Rekord – Sloga (Koritna)

FORKUŠEVCI: Jedinstvo – Dračice (Đakovo)