Josip Džambić donio Hajduku bod nakon dva gola zaostatka

U 4. kolu 2. ŽNL Hajduk je u Mandićevcu odigrao 2:2 protiv domaćeg Vinogradara.

MANDIĆEVAC: VINOGRADAR – HAJDUK 2:2 (2:0)

Sudac: Lipar Željko

Vinogradar: Kovačević Renato – Brajković Stablek – Šakota Josip (46. Hmazić Mateo) – Fehir Zdravko – Fehir Ivan – Penava Antonio (46. Labak Antun) – Fehir Dražen – Petrović Stjepan – Kerovec Antonio – Mesaroš Domagoj (56. Grgačević Gabrijel) – Getoš Manuel

Hajduk: Ivić Mario – Blažević Nikola – Perak Ante (49. Đambić Stjepan) – Bjelobrk Ivan – Ljubić Marko – Mandić Igor (76. Šušak Mario) – Ognjenović Ivan – Zetović Marko – Bjelobrk Marko – Penava Marin (49. Džambić Josip) – Gurdon Stjepan

Strijelci: 1:0 Kerovec Antonio (1.), 2:0 Petrović Stjepan (11.), 2:1 Đambić Stjepan (76.), 2:2 Džambić Josip (83.)

OTVARANJE UTAKMICE KAO IZ NOĆNE MORE

Kakvo otvaranje utakmice Hajduka.

Već u 1. minuti domaćin dolazi do vodstva golom Antonia Keroveca, da bi Stjepan Petrović u 11. minuti još to podigao na 2:0 i nagovijestio rezultatsku havariju Hajduka.

Ali nije bilo tako.

Hajduk se ipak pribrao i dalje se igralo “normalno” uz još nekoliko prilika na obje strane, ali rezultat se nije mijenjao do finiša utakmice.

HAJDUKU URAGANSKI FINIŠ DONIO BOD

Kako je domaćin odradio početak, tako je Hajduk završio utakmicu.

U 76. minuti Stjepan Đambić smanjio je zaostatak na 2:1, da bi sedam minuta prije kraja Josip Džambić ipak donio bod Hajduku golom za 2:2.

Strizivojna: Šokadija – Radnički (Viškovci) 1:1
Đak. Selci: Omladinac – Rekord (Kondrić) 2:3
Gorjani: Budućnost – Slavonija (Budrovci) 1:1
Trnava: Dinamo – Polet (Semeljci) 4:1
Đakovo: Dračice – HOŠK (Gašinci) 3:2
Koritna: Sloga – Jedinstvo (Forkuševci) 1:1
Mandićevac: Vinogradar – Hajduk (Široko Polje) 2:2