12.11.2017

Josip Mišić s dva gola donio zlatne bodove Rataru

Momčad Ratara je pred ovu utakmicu imala imperativ pobjede pa je pristup utakmici bio maksimalno ozbiljan.

Ratar – Viljevo 2:1 (2:1)

U Piškorevce je došla momčad Viljeva koja se nalazila točno ispred Ratara.
Ratar je bolje otvorio utakmicu sa nekoliko prilika. Sredinom prvog poluvremena Abramović prolazi po lijevoj strani i pronalazi Mišića koji snažno šutira u lijevi donji kut. Ratar je udvostručio prednost par minuta pred poluvrijeme nakon što je stoper gostiju igrao rukom u svom šesnaestercu. Najstrožu kaznu izveo je Križanović čiji šut brani golman, ali Mišić u nastavku akcije postiže gol za 2:0. Taman kad se čekao sučev zvižduk za kraj poluvremena gosti smanjuju na konačnih 2:1. Mogao je Ratar i do uvjerljivije pobjede, ali nije bilo preciznosti u nekim prilikama. Ratar je tako došao do svoje druge pobjede u prvenstvu i važnih bodova u borbi za ostanak.

Što se tiče ostalih predstavnika Đakovštine satnička Mladost je bila bolja u Semeljcima kod Poleta 0:1 zgoditkom Burazina, dok je kuševački Torpedo bio bolji od ladimirevačkog Slavonca 1:0.

U sljedećem kolu u nedjelju, derbi Đakovštine – Ratar gostuje u Kuševcu. /Marko Sarić/