Karlo Pongračić i Ante Perak dovoljni za pobjedu Hajduka

Objavljeno: 04. 10. 2021.

U 7. kolu 2. ŽNL Hajduk je pogotkom Karla Pongračića došao do pobjede i važna tri boda.

ŠIROKO POLJE: HAJDUK – RADNIČKI (VIŠKOVCI) 1:0 (1:0)

Sudac: Florijančić Slaven

HAJDUK: Ivić Mario – Horvat Ervin (56. Lučić Patrick) – Blažević Nikola – Đanić Igor – Veselinović Matej (81. Marušić Denis) – Mandić Igor (72. Vinko Leo) – Pongračić Karlo (88. Delić Luka) – Žeravica Marijan – Perak Ante – Mamić Lovro (46. Šekerija Ivo) – Jelečević Dominik

RADNIČKI: Drenjančević Danijel – Jelečević Ivan – Bašić Toni (46. Zorić Šimun) – Mijakić Marko – Erceg Marko – Gudelj Ante – Peša Marko – Pilipović Toni – Gusić Stipe – Drenjančević Luka – Stjević Bojan

STRIJELCI: 1:0 Pongračić Karlo (30.)

KARLO PONGRAČIĆ KAŽNJAVA SVE

Nervozno i u obostrano nepovezanoj igri Hajduk i Radnički odigrali su prvo poluvrijeme.

Nije bilo previše dobre igre, kao da je i jedne i druge sputavalo saznanje da je od svega najvažnije doći do bod(ova).

U takvim okolnostima obično se čeka pogreška protivnika koju je Hajduk dočekao u 30. minuti nakon što je gostujućoj obrani izmakao najbolji strijelac Hajduka Karlo Pongračić. Kada vam takav strijelac izmakne kontroli, odmah možete krenuti prema centru, tako je i bilo – plasirana lopta pokraj nemoćnog golmana Radničkog za vodstvo Hajduka – 1:0.

PERFEKTNI ANTE PERAK I OBRANA IZVUKLI NEPRECIZNOST HAJDUKOVIH STRIJELACA

Drugi dio donio je u igri ipak oktavu više.

Hajduk je zaigrao angažiranije i kako je utakmica odmicala redale su se brojne prilike pred golom Radničkog.

Nepreciznost Hajdukovih strijelaca nije kažnjena prije svega zahvaljujući dobroj igri domaće obrane u kojoj se posebno istaknuo jučer perfektni Ante Perak.

Uz strijelca Karla Pongračića svakako najbolji pojedinac utakmice u Širokom Polju.