Klinci (Cro fighter) iz Širokog Polja do prve pobjede, dok je Hajduk tek stigao ublažiti poraz u prvim utakmicama Malonogometnog božićnog turnira “Đakovo 2018.”

Objavljeno: 29. 12. 2018.

Jučer (petak), bio je drugi dan Malonogometnog božićnog turnira “Đakovo 2018.” na kojem su nastupili u juniorskoj konkurenciji i mladi Širokopoljci (Cro fighter), a nešto kasnije i seniori Hajduka.

GOLOVI FILIPA BIBKOVIĆA I BARTOLA ILAKOVCA ODVELI JUNIORE DO POBJEDE, UNATOČ ISKLJUČENJU IVE ŠEKERIJE

Za CRO FIGHTER protiv ekipe ZMAJEVA uz dečke iz Širokog Polja nastupili su i trojica dječaka iz Đakova, nakon izjednačene igre Širokopoljci do pobjede dolaze pogocima u drugom poluvremenu.

Isključenje Ive Šekerije malo je poremetilo igru Širokopoljaca, ali svejedno su na kraju došli do pobjede.

CRO FIGHTER: Ivan Bikić, Filip Bibković, Manuel Džambić, Bartol Ilakovac, David Milić, Ivan Matić, Lovro Mamić, Ivo Šekerija i Antonio Zeko.

Strijelci: 0:1 Filip Bibković, 0:2 Bartol Ilakovac

MARIN VARDIĆ DVA GOLA ZA HAJDUK, ALI SVEJEDNO JE BILO KRATKO ZA POZITIVAN REZULTAT

HAJDUK je protiv HEMCA jako loše ušao u utakmicu te je već na poluvremenu imao ogroman zaostatak 0:3.

U drugom dijelu golovima Marina Vardića Hajduk dolazi do 2:3, ali ostalo je premalo vremena za potpuni preokret.

HAJDUK: Mario Ivić, Ivan Bjelobrk, Nikola Blažević, Filip Denić, Anđelo Ivić, Igor Mandić, Matej Rudnički, Marin Vardić i Matej Veselinović.

Strijelci: 1:0 Ivan Ikić, 2:0 Karlo Išasegi, 3:0 Tomislav Bliznac, 3:1 Marin Vardić, 3:2 Marin Vardić