LUDA UTAKMICA U PUNITOVCIMA, ZA KONAČNIH 6:6 GOL DAO HAJDUKOV GOLMAN MLADEN PAVLOVIĆ

Objavljeno: 08. 05. 2016.

hajdukslavonija (1)

Nevjerojatna utakmica u Punitovcima!

Utakmicu za povijest odigrali su danas u Punitovcima Slavonija i Hajduk.

Već prvo poluvrijeme dojam je bio kako domaćin treba samo rutinski odraditi posao do kraja.

hajdukslavonija (1)Uvjerljivih 2:0 Slavonije Matej Veselinović pogotkom za Hajduk smanjuje, ali Širokopoljčani na poluvrijeme odlaze ipak u minusu od dva pogotka.

Malo tko bi uložio tada 5 kuna na Hajduk, prije bi se tražio hendikep na Punitovčane.

POLUVRIJEME 1:3

Tračak neizvjesnosti i nade Hajduku donosi početkom drugog dijela svojim pogotkom Marin Bikić za 3:2. Domaćini vrlo brzo uzvraćaju, opet su Širokopoljčani na konopcima, 4:2 u nogometu je više nego uvjerljivo vodstvo.

Vedran Stojaković svojim pogotkom diže Širokopoljčane na 4:3, ali domaćini nisu sve ispucali.

hajdukslavonija (2)Naprotiv, Punitovčani sa nova dva pogotka odlaze na 6:3, velikih tri gola pet minuta prije kraja utakmice.

Da li je na pomolu rezultatska katastrofa Hajduka, kud baš od “najdražeg” suparnika.

Ma kakvi, ništa nije gotovo.

ZLATNI HAJDUKOV DEČKO I HOBOTNICA ZA VELIKE STVARI

Budi se Hajdukov zlatni proljetni dečko Matej Veselinović i sa dva pogotka dovodi Hajduk pred vrata raja za 6:5, samo vrijeme je iscurilo, ostala je tek sudačka nadoknada.

U zadnjim sekundama Hajduk još ima korner, poslane su sve širokopoljačke trupe u protivnički šesnaesterac. Opći napad donio je neviđenu radost kada je Hajdukov golman Mladen Pavlović zabio za konačnih 6:6.

Kod susjeda nevjerica, dok navijači Hajduka od radosti ulaze u teren i proslavljaju ludi rezultat s igračima.