MARIN BIKIĆ: DŽABE NAM AKO SMO DOBRI…

Objavljeno: 11. 01. 2017.

Tugo nesrećo… večeras u tišini 3D BAR-a pjeva Crvena jabuka.

Možda je bolje reći šteta, velika šteta.

3D BAR nije uspio proći u polufinale Malonogometnog božićnog turnira “PAN ĐAKOVO 2016.”, izgubili su od CAFFE BAR-a LUNA minimalno 2:1.

Krenulo je dobro, 3D BAR je poveo 1:0 golom Ivana Radnića već u 5-6 minuti susreta.

Tim rezultatom završilo je poluvrijeme, a drugo su BAR-ovci bili još bolji, očito su htjeli riješiti utakmicu.

Večeras im sreća i lopta nisu bili saveznici, nikako nisu uspjeli postići taj drugi pogodak, a prilika je bilo nekoliko.

Uz to kod vodstva poništen im je čisti pogodak za 2:0 (samo je sudac vidio prekršaj u napadu), i drugi ključan trenutak je bio isključenje Ivana Jelića.

S igračem manje Bar-ovci primaju pogodak, a odmah zatim i drugi.

Unatoč svemu BAR-ovci napadaju u valovima, Mario Bojanović pogađa stativu, nakon njega Ivan Jelić prečku, ali sreća večeras nije bila saveznik 3D BAR-a.

Vremena je ponestalo i završilo je 1:2.

Kada se izgubi jedan gol razlike, i ponište vam čisti gol teško je bilo što reći, a da bude objektivno.

Tek završiti s riječima jednog od BAR-ovaca, našeg Širokopoljčanina Marina Bikića: “džabe nam, ako smo dobri…”