Mario Ivić obranom penala donio Hajduku supervažna tri boda

Objavljeno: 31. 10. 2020.

Danas su odigrane utakmice 13. kola 2. ŽNL, Hajduk je slavio u Koritni gdje je upisao vrijednu pobjedu i tako nastavlja trku u troje za najviše postolje.

KORITNA: Sloga – Hajduk (Široko Polje) 1:2 (0:1)

Sudac: Marko Tomić

Sloga: Kovač Marko (81. Rakušić David) – Vidić Danijel (76. Josipović Goran) – Pačarić David (85. Suvala Ante) – Mlinarević Ivan – Varičak Milan – Živko Dražen – Penava Vedran (60. Čatić Karlo) – Penava Marin – Bjelobrk Marko – Herceg Tomislav – Tadić Mihael (46. Josipović Ivan)

Hajduk: Ivić Mario – Mišetić Antonio – Ljubić Marko – Šarić Stjepan (46. Džambić Kristijan) – Rudnički Matej – Ognjenović Ivan – Drmić Mateo (90. Mamić Lovro) – Gurdon Stjepan – Labak Antonio – Bošković Ivan – Blažeković Borna

Strijelci: 0:1 Gurdon Stjepan (7.), 0:2 Drmić Mateo (70.), 1:2 Bjelobrk Marko (85. KU)

Hajduk je od sigurnog vodstva golovima Stjepana Gurdona i Matea Drmića gotovo sve prosuo u zadnjih pet minuta.

Sloga je smanjila iz kaznenog udarca golom Marka Bjelobrka u 85. minuti, da bi u 90. minuti domaćin imao još jedan penal i iz izgubljene utakmice ipak dohvatiti bod.

Međutim Hajdukova hobotnica Mario Ivić fantastično brani najveću priliku Sloge u zadnjim minutama i donosi Hajduku velika tri boda.