08.10.2017

Najlošija igra Hajduka ova jeseni i logičan poraz u Đakovu

U 7. kolu 2. ŽNL u Đakovu su odigrali utakmicu Dračice i Hajduk, gdje su domaćini zasluženo uvjerljivo s 4:1 ispratili Širokopoljčane kući.

Jesu li se igrači Hajduka ispuhali u protekloj seriji s vodećim ekipama, ili ih protivnici iz vrha više inspiriraju.
Kakav god odgovor bio, ali danas su zaboravili doći na utakmicu.

Znate ono kada se izgubi pa se publika svejedno ustane i plješće (slučaj Josipovac), danas je dosta publike iz Širokog Polja 15-ak minuta prije kraja napustilo stadion u Đakovu.
Ne treba više ništa reći o današnjoj izvedbi i zalaganju Hajdukovih igrača.

DRAČICE: Čolić, Marko Andričić, Igor Čečura (Tadić), Nerovčić, Ćorić (Milković), Pavličić, Šarčević, Krizmanić (Željko Čečura), Radoš, Udovčić (Oršolić), Lucijanić (Duvnjak). Trener: Željko Goluža

HAJDUK: Mario Ivić, Nikola Blažević, Borna Blažeković (Stjepan Đambić), Matija Đambić, Ljubić, Igor Mandić (Alen Pitlović), Matej Rudnički (Ivan Pavlović), Ante Perak, Matej Veselinović (Marko Stražanac), Ivan Ognjenović, Kristijan Ivić (Nikola Đambić)

Utakmica samo što je počela Hajduk je gubio 2:0.
Golovima Lucijanića (2. minuta) i Ćorića (5. minuta) Dračice su odmah otišle na nedostižnu prednost.

Do kraja poluvremena Širokopoljčani nisu odigrali ništa. Na momente smušenom igrom sami su domaćinu nudili prigode za povećanje vodstva, ali do odmora je ostalo 2:0.

Nije se ništa promijenilo u drugom poluvremenu po pitanju igre, Širokopoljčani su uputili prvi nešto ozbiljniji udarac u 54. minuti.

Domaćini koriste lošu igru Hajduka i laganim golovima Milkovića (58. i 72. minuta) dolaze do visokih 4:0.

Marko Stražanac je četiri minute prije kraja ublažio poraz, međutim dosta navijača Hajduka već je bilo na putu za Široko Polje.

Najlošija igra Hajduka ove jeseni, koju treba što prije zaboraviti.

Navijači?

Ma bez brige.
Pobjeda protiv Budućnosti iz Gorjana, iduće kolo u Širokom Polju, i evo opet pljeska i osmjeha na navijačkim usnama.