Nikola Blažević sa dva sjajna gola srušio Omladinac

ŠIROKO POLJE: Hajduk – Omladinac (Đakovački Selci) 2:0 (1:0)

HAJDUK: Ivić Mario – Blažević Nikola – Mišetić Antonio – Perak Ante – Ljubić Marko – Blažeković Borna – Ognjenović Ivan – Šekerija Ivo (32. Đambić Stjepan) – Drmić Mateo (90. Vinko Leo) – Gurdon Stjepan – Džambić Kristijan (90. Jelenčić Patrik)

OMLADINAC: Ivić Božidar – Jakab Juraj – Aščić Tomislav (76. Aščić Valent) – Lipar Stjepan – Mikloš Mario – Vardić Borna – Vrtarić Kristijan – Vardić Marin (60. Turić Leonardo) – Bjelobrk Ivan – Brataljenović Daniel – Poplašen Ivan (46. Kričanić Mario)

STRIJELCI: 1:0 Nikola Blažević (30.), 2:0 Nikola Blažević (55.)

GOL NIKOLE BLAŽEVIĆA ZA EUROVIZIJU

Hajduk je u utakmicu ušao u grču i tako ju je odigrao gotovo cijelo prvo poluvrijeme.

Prvih pola sata bilo je bez ikakvih prilika s obje strane.

I onda je dosuđen slobodan udarac za Hajduk na dobrih 30-ak metara od gola Omladinca, a Nikola Blažević je prekrasnim udarcem skinuo paučinu i doveo domaćina u vodstvo u 30. minuti – 1:0.

To je bio i najljepši trenutak u prvom poluvremenu, s obzirom da se do odmora nije ništa značajnije događalo u igri.

Vidjelo se da treneri Hajduka nisu zadovoljni igrom, ali trenutak inspiracije Hajdukova braniča pokrio je ovaj puta igru.

SIN BILJANE BLAŽEVIĆ UZ DVA GOLA ODIGRAO JE SJAJNU UTAKMICU

Početkom drugog dijela gosti su imali dvije dobre prilike da zaprijete Hajdukovom golu, ali Mario Ivić drži formu na zavidnom nivou.

U 55. minuti sjajna akcija raspoloženog Nikole Blaževića, kada je povukao loptu sa centra i duplim pasom sa Stjepanom Gurdonom izbacio obranu gostiju iz igre te još jednim lijepim pogotkom odveo Hajduk na 2:0.

Osim što je postigao dva gola, sin Biljane Blažević i pružio je odličnu igru danas, tako da se nije puno razmišljalo tko je igrač utakmice.

Drugi dio je protekao u obostrano boljoj igri.

Mogao je Hajduk u 2-3 navrata postići još koji pogodak, gosti su pokušali također zaprijetiti, ali rezultat se nije mijenjao.