07.01.2019

Opet korak do vrha – Tomislav Somer najbolji golman, Dino Burazin tragičar utakmice

Odličnu utakmicu gledali smo u finalu 16. Božićnog malonogometnog turnira u Našicama, ali nažalost za CB Escape bez sretnog završetka.

Na kraju je završilo rezultatski uvjerljivih 3:0 za Džezere CB Radić osječko, ali utakmica je riješena tek 2:26 minuta prije kraja, odnosno kada su iz penala Džezeri postigli drugi gol.

CB ESCAPE: Tomislav Somer, Ivan Barišić, Marko Barišić, Marin Bikić, Marijo Bojanović, Dino Burazin, Domagoj Ivić, Domagoj Klemen, Luka Kolak, Ivan Radnić i Dino Stipanović

Ipak idemo redom.

VELIKA PRILIKA DINE BURAZINA

Dojam je da je CB Escape bolje ušao u utakmicu, nekako su djelovali žustrije, poletnije, pa ako hoćete i opasnije u tom periodu.

Takva igra iznjedrila je u 14. minuti odličnu priliku za Dinu Burazina, ali ovaj sjajni napadač puca iskosa sa 2-3 metra za malo pokraj gola.

Bilježimo još po nekoliko udaraca na obje strane, ali golmani su velika brana napadačima.

Zbog međusobnog koškanja u 15. minuti dolazi do obostranog isključenja igrača.

ĐEZERI DOLAZE DO PREDNOSTI

Ulog je veliki i to se vidi.

Đezeri iznenada dolaze u vodstvo nakon što je duga lopta glavom prebačena iznenadila obranu CB Escape i istrčalog Tomislava Somera (Prlić 0:1).

Rezultatom 0:1 završilo je i prvo poluvrijeme.

TOMISLAV SOMER NAJBOLJI GOLMAN TURNIRA

Malo za utjehu, za najboljeg golmana proglašen je Tomislav Somer.

SJAJNI GOLMANI, ISKLJUČENJA I GREDA STIPANOVIĆA

Drugo poluvrijeme malo nervoze na početku kod CB Escape, i nekoliko opasnih udaraca Đezera.

Golmani na obje strane branili su fantastično.

Odlično je povukao Stipanović sa centra, udarac sa 7-8 metara završava na gredi.

Izmjenjuju se šanse na obje strane, i onda dolazi isključenje igrača CB Escape, međutim Đezeri ne koriste igrača više.

Nekoliko minuta poslije još jedno isključenje za CB Escape, nako čvršćeg starta isključen je i Marijo Bojanović tri minuta prije kraja.

DINO BURAZIN NE POGAĐA IZ PENALA, ALI ĐEZERI NE PROPUŠTAJU SVOJ PENAL

Drama dolazi do vrhunca kada je dosuđen penal za CB Escape 2:30 minute prije kraja.

Veliku prigodu za izjednačenje ne koristi Dino Burazin kojem golman brani penal.

Poslije nekoliko trenutaka za Đezere je sviran penal, ali oni koriste ponuđeno i odlaze 2:20 minuta prije kraja na nedostižnih 0:2.

Igrači CB Escape krenuli su otvorenog garda, izvukli su golmana, što Đezeri koriste i lako postižu i treći gol, ali to je već bilo nebitno – nije više bilo vremena za nikakve preokrete.

Toliko polufinala i finala, a nikako da CB Escape konačno dođe na sam vrh.

Đakovo, da li je Malonogometni božićni turnir u Đakovu negdje zapisan za taj iskorak na sam vrh?