Piškorevački Terijeri zapalili Motičinu, Ratar iako poražen ima veliku priliku ući u 1. ŽNL

Objavljeno: 11. 06. 2017.

Ratar iz Piškorevaca izgubio je danas u kvalifikacijama za ulazak u 1. ŽNL  u Motičini od istoimenog domaćina 2:1.

Sjajan rezultat Piškorevčana za uzvrat, koji se igra u četvrtak (15. 6.) ,Tijelovo – neradni dan.
I da je radni dan tražila bi se karta više, a ovako goste očekuje… opet susret s fenomenalnim navijačima Ratara – Terijerima.
Jedan mali dio repertoara Terijeri su predstavili u Motičini, ambijent kao na najžešćim južnjačkim stadionima pretočen je bio danas popodne na slavonsku ravnicu.
Prvo poluvrijeme završilo je bez pogodaka, iako je bilo prilika na obje strane.

Ratar je bolji u drugom poluvremenu, ali domaćin ipak prvi dolazi do prednosti.
Ratar još više pritišće, i nakon opravdano dosuđenog penala Bekić vraća sve na početak 1:1.
Dvadesetak minuta do kraja domaćinu je isključen igrač, međutim Piškorevčani ne uspijevaju materijalnu prednost pretvoriti u rezultatsku.

Ne samo to, nego domaćini pet minuta prije kraja dolaze i do prednosti 2:1, baš u jeku najvećih napada Ratara.

Ali to je nogomet, međutim i ovaj minimalan poraz Piškorevčanima otvara širom vrata 1. ŽNL.

Danas sjajni navijači dignut će atmosferu još više u četvrtak, ipak, na igralištu će se tražiti hladne glave.