PUNITOVČANI NA ŠIROKOPOLJAČKI POGON GRABE PREMA NASLOVU PRVAKA

Objavljeno: 17. 05. 2015.

punitovci

Ekipa "Slavonije" iz Punitovaca danas je napravila veliki korak prema osvajanju naslova prvaka 2. ŽNL NS Đakovo.

Tri kola prije kraja prvenstva Punitovčani su bez poraza i devet velikih bodova prednosti ispred drugoplasirane "Šokadije" iz Strizivojne, tako da im bod nedostaje za potvrdu naslova.

Danas protiv Semeljčana prvo poluvrijeme domaćine je zazeblo oko srca. Utakmica u kojoj su bodovi uknjiženi vjerojatno još jučer opasno je prijetila da se pretvori u fijasko cijele sezone. Olovne noge i nervozna igra omogućili su Semeljčanima iznenađujućih 1:3 na poluvremenu, ipak kada su se Punitovčani pod odmorom malo sabrali sve je sjelo na svoje mjesto. Konačnih 7:3 na kraju baca zaborav na traume iz poluvremena, a naslov prvaka već se vidi sa punitovačke crkve.

Nas Širokopoljčane posebno raduje što su susjedskom uspjehu veliki obol dala trojica naših: Igor Mandić, Igor Subašić i Ivan Vinko.