15.04.2018

Ratar nastavlja s proljetnom berbom

Ratar je u Piškorevcima pred sjajnim ambijentom došao do uvjerljive pobjede u 21. kolu 1. ŽNL (4:1) protiv Poleta iz Semeljaca.

ĆOSIĆ ŠOKIRAO DOMAĆINA, ALI BALA I LEMOS VEĆ DO ODMORA SVE OKREĆU
Gosti su nas šokirali domaćina preko Marija Ćosića u 25. minuti iz kontre. Ipak, 10 minuta kasnije, sjajnim lobom, Bala vraća utakmicu na početak. Ratar do prednosti dolazi minutu prije odmora, kada je brzi i neuhvatljivi Lemos prošao kroz lijevu stranu, naredao nekolicinu gostujućih igrača i zabio u bliži kut gostujućeg golmana Drenića.

NASTAVAK PROLJETNIH DOBRIH IGARA I UVJERLJIVA POBJEDA
U drugom poluvremenu igrala se viktorija na gol Semeljčana.
Pitanje pobjednika riješeno je u 60. minuti kada je Bekić gotovo probio Drenićevu mrežu. U 85. minuti Lemos je oboren u šesnaesterecu gostiju i sudac Kristijan Brus pokazuje na 11 metara. Siguran izvođač bio je Josip Mišić za velikih 4:1.
Ratar je danas bio bolja momčad, zasluženo su Piškorevčani došli do nove pobjede, ali svakako treba istaknuti veliku podršku vjerne Ratarove publike.

PIŠKOREVCI:
Ratar – Polet (Semeljci) 4:1 (2:1)

Strijelci: 0:1 Ćosić Mario (23.), 1:1 Bala Antonio (35.), 2:1 Matheus Lemos Da Silva (45.), 3:1 Bekić Dean (60.), 4:1 Mišić Josip (86. – 11 m)

Ratar: Barić Mladen – Matheus Da Silva Batista – Peradinović Josip – Bošnjaković Ivan – Štulić Tomislav – Matheus Lemos Da Silva (89. Brzaj Tomislav) – Abramović Manuel – Mišić Josip -Križanović Mario – Bekić Dean – Bala Antonio (75. Vukadin Josip)

Polet: Drenić Zoran – Marjanović Nikola – Vuksanović Mario – Matić Antonio – Stanković Stanislav – Knežević Boris – Drlić Branimir – Ivčević Antun (35. Tanasić Marko) – Ćosić Mario – Paradžik Petar – Gavran Ante (63. Paradžik Pero)