07.10.2017

Ratar poveo u Miholjcu, pa stao

Ratar iz Piškorevaca gostovao je u Donjem Miholjcu i izgubio od domaćeg Jedinstva 4:1.

Iako su na gostovanje krenuli sa samo 13 igrača nogometaši Ratara krenuli su hrabro i odigrali više nego dobro prvo poluvrijeme.
Hrabrost je ubrzo i nagrađena pa su Piškorevčani poveli golom Kepića. Kada se činilo da će nogometaši Ratara otići i na odmor sa minimalnom prednošću, domaćin je u zadnjim minutama prvog poluvremena ipak došao do pogotka i vratio sve na početak.

Drugo poluvrijeme ravnopravna igra Piškorevčana do drugog gola, ali je domaćin do kraja s još dva gola ugasio sve nade Piškorevčana oko dobrog rezultata.  Dobar dio utakmice Ratar uopće nije loše igrao, tako da rezultat 4:1 malo kvari izvedbu Piškorevčana.