Ratar uvjerljivom pobjedom razgalio sjajne navijače

Objavljeno: 02. 04. 2018.

U sjajnom ambijentu pred dobro popunjenim tribinama Ratar je u Piškorevcima upisao četvrtu ovosezonsku pobjedu!

MIŠIĆ, BEKIĆ I KRIŽANOVIĆ ZA VELIKIH 3:0 RATARA
Nakon početnog ispitivanja snaga, u 21. minuti Bala prolazi s desne strane i upućuje centaršut, na loptu natrčava Mišić i prekrasnim volejom dovodi Ratar u prednost. Ohrabreni tim golom Piškorevčani i dalje napadaju, te u 37. minuti Mišić pronalazi Bekića koji u dvoboju s golmanom udvostručuje prednost. Konačnih 3:0 u 53. minuti postavlja Križanović prekrasnim pogotkom iz slobodnjaka.
Ratar je bio danas bolja momčad, svaki igrač dao je maksimum i time ova pobjeda još više dobiva na važnosti.
Druga utakmica bez primljenog pogotka u nizu, povratak kapetana Batinića nakon dugo vremena, te teorija da uvijek kad Mišić da gol Ratar pobjedi – zalog su da se ulazi u proljeće s puno optimizma.

PIŠKOREVCI: RATAR – NK BILJE 3:0 (2:0)

Ratar: Barić Mladen – Peradinović Josip – Bošnjaković Ivan – Batinić Zoran – Matheus da Silva Batista – Cristiano Santos da Vitoria – Abramović Manuel – Mišić Josip – Križanović Mario – Bekić Dean – Bala Antonio

Bilje: Bošnjaković Tomislav – Zagvozda Matija – Domitrek Fabijan – Grandić Igor – Bačvanin Mario – Cvetko Hrvoje – Ranogajec Teo – Kasač Filip – Belčić Marijan – Tomić Marijan – Martinčević Kristijan

Strijelci: 1:0 Josip Mišić (21.), 2:0 Dean Bekić (37.), 3:0 Mario Križanović (53.)