Samba u Piškorevcima: Cristiano Santos Da Vitória donio Rataru veliki bod iz Osijeka

Objavljeno: 05. 11. 2017.

Ratar je danas došao do vrijednog boda u gostima u borbi za ostanak, iako je vrlo lako mogao donijeti sva tri.

Metalac – Ratar 3:3

Osječani su vodili 2:0, a onda je na scenu stupio Cristiano Santos Da Vitória i smanjio na 2:1. Domaćin je ponovno otišao na +2, međutim do poluvremena je ponovno Cristiano bio na pravom mjestu. Taman pred kraj poluvremena stoper domaćih igra rukom u šesnaestercu, međutim sudac Jerbić se nije oglasio. U drugom dijelu bolja igra Ratara s puno šansi, iz jedne od njih Cristiano je postigao i svoj treći zgoditak u svome debiju u službenoj utakmici. Ratar se probudio i sa velikim optimizmom iščekuje preostala 3 kola.

Ostali predstavnici Đakovštine su bili manje više uspješni. Torpedo je u gostima svladao Viljevo zgoditkom Blaževića, Polet je izgubio glatkih 3:0 u Ladimirevcima, a dok je satnička Mladost bila kod kuće sigurna sa 2:0 protiv osječke Murse zgoditcima Burazina i Barišića. /Marko Sarić/