Sjajni Stjepan Gurdon

Objavljeno: 25. 04. 2021.

U 22. kolu 2. ŽNL Hajduk je kao domaćin pobijedio Vinogradar iz Mandićevca i tako došao do prijeko potrebnih bodova za nastavak trke za prvaka.

ŠIROKO POLJE: Hajduk – Vinogradar (Mandićevac) 3:1

Sudac: Lipar Željko

Hajduk: Ivić Mario – Blažević Nikola – Blažeković Borna – Mišetić Antonio – Drmić Mateo – Petrušić Filip – Ognjenović Ivan – Gurdon Stjepan – Bošković Ivan – Šarić Stjepan – Perak Ante

Vinogradar: Kovačević Renato – Hamzić Mateo – Grgačević Gabrijel – Lucijak Tomas – Brajković Stablek (46. Pražak Marko) – Kerovec Antonio – Labak Antun – Bičanić Mateo (80. Živković Mihael) – Fehir Josip – Kolarik Zvonimir – Toman Denis

Strijelci: 1:0 Gurdon Stjepan (16.), 2:0 Gurdon Stjepan (20.), 3:0 Šarić Stjepan (49.), 3:1 Fehir Josip (68. KU)

SJAJNI STJEPAN GURDON

Kada u ekipi imate takvog strijelca kao što je Stjepan Gurdon, onda je put do pobjede puno izvjesniji i sve se čini nekako lakše.

Tako je bilo i danas.

Sjajni Hajdukov strijelac već u prvih dvadesetak minuta riješio je sve dvojbe oko mogućeg pobjednika.

Prvo je u 16. minuti zabio za vodstvo Hajduka – 1:0, da bi nekoliko minuta poslije (20. minuta) novim golom za 2:0 već na početku i riješio utakmicu.

Početkom drugog dijela (49.) Stjepan Šarić je pogodio za 3:0 i već tada je sve bilo gotovo.

Gosti su iz kaznenog udarca u 68. minuti smanjili za konačnih 3:1, strijelac je bio Fehir Stjepan.

Hajduk je upisao planirane bodove uz dobru igru – nastavak trke za prvaka je i dalje otvoren.