29.09.2018

Stjepan Gurdon sa tri gola uništio Forkuševčane

U prvoj utakmici 6. kola 2. ŽNL Hajduk je uvjerljivom pobjedom u Forkuševcima vratio malo poljuljanu atmosferu.

FORKUŠEVCI: Jedinstvo – Hajduk (Široko Polje) 0:4 (0:1)

Jedinstvo: Josip Barić – Nikola Marjanović – Dalibor Voćanec – Dalibor Paradžik (78. Igor Matković) – Goran Matković – Danijel Radočaj – Antonio Paradžik – Tomislav Blažević – Žarko Aščić – Tihomir Bježančević – Silvijo Voćanec

Hajduk: Mario Ivić – Kristijan Džambić (53. Pero Duspara) – Nikola Blažević – Ivan Bjelobrk – Igor Mandić (74. Vedran Milić) – Matej Rudnički – Ivan Ognjenović (81. Leo Vinko) – Stjepan Gurdon – Matija Đambić (53. Ante Perak) – Marko Bjelobrk – Matej Veselinović (56. Stjepan Đambić)

Strijelci: 0:1 Gurdon Stjepan (37.), 0:2 Gurdon Stjepan (67.), 0:3 Gurdon Stjepan (81.), 0:4 Milić Vedran (90.)

SJAJNI STJEPAN GURDON SRUŠIO JEDINSTVO
Hajduk je lakše od očekivanog došao do tri boda protiv Jedinstva u Forkuševcima.
Utakmicu je usmjerio u 37. minuti danas sjajni Stjepan Gurdon, kada je postigao prvi od svoja tri gola na današnjoj utakmici.
Minimalnim vodstvom Hajduka otišlo se na odmor, da bi se u drugom poluvremenu fantastični Gurdon poigrao sa Jedinstvom i sa još dva gola 67. i 81. minuta okrunio odličnu utakmicu.
Konačnih 4:0 za Hajduk postavio je povratnik u redove Hajduka Vedran Milić u 90. minuti.

ZASLUŽENO SMO POBIJEDILI
Igor Mandić, trener Hajduka:
Bili smo bolji tijekom cijelog susreta i zasluženo pobijedili. Tvrd i neravan teren nam je zadavao dosta problema. Forkuševcima sretno u nastavku prvenstva.