Stjepan Gurdon srušio Budrovčane i vratio Hajduk u igru za sam vrh

Objavljeno: 05. 04. 2021.

U 19. kolu 2. ŽNL Hajduk je u Budrovcima u derbiju kola pobijedio domaću Slavoniju 4:3 i opet se vratio (uz utakmicu manje) u borbu za sam vrh.

BUDROVCI: SLAVONIJA – HAJDUK (ŠIROKO POLJE) 3:4 (1:2)

Sudac: Matasović Dražen

Slavonija: Jurić Matej – Drenjančević Alen (78. Sito Karlo) – Klepo Ivan – Zetović Marko (54. Bunarkić Šimun) – Tili Đuro – Kladarić Ivan – Sito Valentin – Nikolić Branko – Markić Stipo (46. Jurić Antonio) – Kolić Marin – Kladarić Željko

Hajduk: Ivić Mario – Blažević Nikola – Mišetić Antonio – Labak Antonio (78. Ljubić Marko) – Ognjenović Ivan (86. Rudnički Matej /90+4 Perak Ante) – Đambić Stjepan (72. Petrušić Filip) – Drmić Mateo – Gurdon Stjepan – Bošković Ivan – Blažeković Borna – Šarić Stjepan

DOMAĆIN POVEO, GURDON SVE OKRENUO

U odličnom derbiju Hajduk je došao do velike pobjede nad vodećom Slavonijom i uz utakmicu manje, opet se uključio u borbu za sam vrh tablice.

Povela je Slavonija u 34. minuti golom Željka Kladarića – 1:0.

Nisu domaćini stigli ni proslaviti vodstvo, a Hajduk je poravnao, strijelac Stjepan Gurdon – 1:1.

Raspoloženi Gurdon prije kraja poluvremena još je jednom šokirao domaćina i poslao ih na pauzu u velikim brigama – 44. minuta 1:2.

11. 4. 2021. – 20. kolo – 16:30 sati

Đakovački Selci:Omladinac -Slavonija (Budrovci)
Široko Polje:Hajduk – Dinamo (Trnava)
Kondrić:Rekord – HOŠK (Gašinci)
Gorjani:Budućnost – Vinogradar (Mandićevac)
Koritna:Sloga – Polet (Semeljci)
Forkuševci:Jedinstvo – Slavonac (Preslatinci)
Đakovo:Dračice – Šokadija (Strizivojna)

ANTONIO LABAK I STJEPAN GURDON SRUŠILI SNOVE BUDROVČANA

Zadnjih pola sata utakmice gledatelji su vidjeli pravu golijadu.

U 72. minuti Antonio Labak Hajduku donosi veliku prednost – 1:3.

Samo tri minute kasnije domaćin uzvraća i smanjuje prednost Širokopoljaca – 2:3, strijelac Antonio Jurić.

Hajdukovu 15-icu, Stjepana Gurdona, večeras će sanjati Budrovčani, u 88. minuti zapečatio im je sudbinu u derbiju trećim golom i velikim slavljem Širokopoljaca – 2:4.

LABUĐI PJEV I PJESMA POBJEDNIKA

Domaćin je u 97. minuti još smanjio vodstvo – 3:4, strijelac Ivan Klepo, ali to je bio labuđi pjev.

Ona prava, pjesma pobjednika čula se iz svlačionice Hajduka.