15.04.2019

Stjepan Gurdon zasjeo na čelo liste strijelaca – Pet ekipa u borbi za drugo mjesto

Jučer je kompletirano 19. kolo 2. ŽNL, Omladinac iz Josipovac još je jednom uvjerljivom pobjedom zakoračio tamo gdje ga svi i vide, u viši stupanj natjecanja.

Međutim borba za prvog pratitelja kao da se tek sada rasplamsala, čak 5 ekipa u ravnopravnoj je borbi za mjesto do fantastičnih  Josipovčana, a ima još (samo) sedam kola do kraja.

Uz borbu za 2. mjesto zanimljivo će biti vidjeti tko će na kraju biti najbolji strijelac lige, Nakon što je Forkuševčane darivao sa 4 gola Stjepan Gurdon (19) iz Hajduka prestigao je Antu Habada (18) iz vodećeg Omladinca (J), treći na listi strijelaca je Mario Vuksanović (15) (Polet).

REZULTATI 19. KOLA

Đakovački Selci: Omladinac – Mladost (Ivanovci) 4:2
Strizivojna: Šokadija – Radnički (Viškovci) 2:1
Trnava: Dinamo – HOŠK (Gašinci) 1:2
Gorjani: Budućnost – Sloga (Koritna) 0:0
Semeljci: Polet – Dračice (Đakovo) 2:0
Široko Polje: Hajduk – Jedinstvo (Forkuševci) 6:3
Josipovac: Omladinac – Rekord (Kondrić) 9:0

 

1

Omladinac (J)

19

16

3

0

63

4

51

2

Šokadija

19

12

2

5

44

20

38

3

Jedinstvo

19

12

2

5

32

29

38

4

Hajduk

19

10

5

4

46

19

35

5

Dračice

19

10

5

4

40

24

35

6

Polet

19

10

3

6

39

26

33

7

HOŠK

19

7

2

10

29

34

23

8

Rekord

19

6

4

9

20

41

22

9

Radnički

19

6

3

10

32

47

21

10

Dinamo 

19

7

0

12

23

41

21

11

Sloga

19

5

4

10

23

32

19

12

Budućnost

19

4

4

11

25

37

16

13

Omladinac (ĐS)

19

5

1

13

21

48

16

14

Mladost 

19

4

0

15

16

51

12

RASPORED 20. KOLA:

20. travnja (SUBOTA) – 17:00 sati

IVANOVCI: Mladost – Omladinac (Josipovac)
FORKUŠEVCI: Jedinstvo – Polet (Semeljci)
KORITNA: Sloga – Dinamo (Trnava)

 

22. travnja (USKRSNI PONEDJELJAK) – 17:00 sati

KONDRIĆ: Rekord – Hajduk (Široko Polje)
ĐAKOVO: Dračice – Budućnost (Gorjani)
GAŠINCI: HOŠK – Šokadija (Strizivojna)
VIŠKOVCI: Radnički – Omladinac (Đak. Selci)

 

LISTA STRIJELACA:

19 – Gurdon Stjepan (Hajduk)

18 – Habada Ante (1 KU) (Omladinac (J))

15 – Vuksanović Mario (5 KU) (Polet)

11 – Horvat Zlatko (Radnički), Kvasnovski Zlatko (1 KU) (Omladinac (J)), Matić Ivan (1 KU) (Šokadija)

10 – Paradžik Petar (1 KU) (Polet)

 

Please follow and like us:
0

Portal Široko Polje

nezavisniportalsirokopolje@gmail.com
FB Portal Široko Polje
Videokanal Portal Široko Polje
Siroko Polje
+C