Super Mario izludio Beketinčane i odveo Hajduk u finale – Igor Vitić sredio prošlogodišnjeg pobjednika i Klas odveo u finale

Objavljeno: 01. 08. 2020.

Nakon danas odigranih utakmica na Memorijalnom turniru “Ivan Lončarević” dobili smo finaliste, a to su domaćin Hajduk i Klas iz Čepina.

Čepinčani su 2:1 dobili lanjskog pobjednika Budućnost iz Gorjana, dok je Hajduk u trileru jedanaesteraca došao do pobjede nad jako, jako dobrim BSK-om iz Beketinaca.

IGOR VITIĆ SREDIO PROŠLOGODIŠNJEG POBJEDNIKA I KLASU DONIO FINALE

BUDUĆNOST (GORJANI) – KLAS (ČEPIN) 1:2 (0:0)

BUDUĆNOST: Čengić Marino – Paradžik Jakov – Perić Davor – Jukić Marko – Gregić Mijo – Grgić Željko – Grgić Anto – Kelava Mislav – Šimić Mario – Bekić Dean – Ručević Pero (Babić Vedran, Maslica Tomislav, Keglović Zvonimir, Salamun Matej, Filipović Marko, Radić Zoran)

KLAS: Crljić Luka – Krstanović Luka – Horvat Miroslav – Mešić Josip – Erceg Davor – Kovačević Arijan – Šušak Petar – Buljan Ivan – Šešvečan Filip – Modrić Fran – Galić Luka (Kolić Tomislav, Tonkovac Matej, Vitić Igor, Tomanović Marino, Hanaftaler Dario, Laslo Josip)

PETAR ŠUŠAK U TATINOM SELU ZARADIO CRVENI NA POČETKU UTAKMICE

Čepinčani su već u 10. minuti doživjeli šok kada je zbog jednog oštrijeg starta na samom početku isključen Petar Šušak.

Poluvrijeme je završilo bez golova, ali se nije toliko primjetilo da Gorjanci imaju igrača više.

IGOR VITIĆ SA DVA GOLA POTVRDIO KARTE ZA FINALE

Kada je Budućnost ipak povela u 52. minuti golom Mislava Kelave 1:0, činilo se da će se ekipa Klasa ipak predati. Teško je bilo za očekivati kako će se uspjeti vratiti iz rezultatskog minusa igrajući gotovo cijelu utakmicu s igračem manje.

Međutim Klas se vratio u igru već za nekoliko minuta golom Igora Vitića 1:1, da bi u nastavku trkom potpuno nadoknadili manjak u polju.

Za takav pristup ubrzo je stigla nagrada kada je za 1:2 pogodio opet odlični Igor Vitić.

Do kraja Čepinčani nisu imali velikih problema u očuvanju rezultata, te su zasluženo izborili finale Memorijala u Širokom Polju.

FESTIVAL PROMAŠAJA BSK-a I SUPER MARIO ODVELI HAJDUK U FINALE

HAJDUK (ŠIROKO POLJE) – BSK (BEKETINCI) 4:3 (PENALI) (0:0)

HAJDUK: Ivić Mario – Perak Ante – Ognjenović Ivan – Milošević Mario – Mišetić Antonio – Blažević Nikola – Gurdon Stjepan – Šarić Stjepan – Rudnički Matej – Blažeković Borna – Šekerija Ivo (Mamić Lovro, Šekerija Marin, Džambić Kristijan, Jelenčić Patrik, Vinko Leo)

BSK: Škoro Hrvoje – Krstin Saša – Hnatek Alen – Brtan Matej – Lučić Matej – Rebić Bernard – Stanković Luka – Mihić Mihael – Pranješ Mario – Kovačević Luka – Hnatek Luka (Markulak Edi, Markulak Darko, Pufler Ante, Lazić Alen, Paranus Pavo, Zegnal Mateo)

SUPER MARIO OBRANIO PENAL GOSTIMA

Od samog početka vidjelo se da ekipa BSK-a jako dobro stoji na terenu. Prema naprijed su nekako opasnije djelovali, dok su odozada zatvorili sve prilaze prema svom golu.

Osim toga u 14. minuti su mogli i povesti nakon što je srušen Mihael Mihić pred Hajdukovim golom.

Međutim Mario Ivić brani jedanaesterac i ponovljeni pokušaj iz odbijenog udarca koji je izveo Matej Brtan.

Velika obrana golmana Hajduka.

Nakon ovoga očekivala se pozitivna reakcija igrača Hajduka, da će se trgnuti, ali mlak je bio impuls i dalje.

Od Hajduka bilježimo tek u 25. minuti lijepo proigravanje Stjepana Šarića za Bornu Blažekovića koji puca sa 10-ak metara, ali Škoro brani.

BRTAN – REBIĆ – STANKOVIĆ – MIHIĆ UZ GLAVNOG REŽISERA MARIJA HNATEKA STVARAJU HAJDUKU VELIKE PROBLEME

Nakon prvog poluvremena samo su komplimenti išli na račun igre gostiju iz Beketinaca, petorka Matej Brtan, Bernard Rebić, Luka Stanković, Mihael Mihić i odlični Mario Hnatek posebno se svidjela.

Kako su samo izigrali obranu Hajduka Luka Stanković i Mihael Mihić dvostrukim proigravanjem, da bi Mihić na kraju sa 10-ak metara promašio gol.

HNATEK STVARA PRILIKE, ALI PRANJEŠ ČASTI HAJDUK

Velika prilika za BSK u 50. minuti nakon što je Mario Hnatek povukao dvadesetak metara kontranapad i idealnom loptom proigrao Marija Pranješa, koji sa 7-8 metara puca pokraj gola.

Mario Hnatek stvara velike probleme Hajduku, tako je još jednom u 53. minuti idealno poslužio Pranješa, koji šalje loptu pokraj praznog gola.

Hnatek je i u 60. minuti zakuhao i preko Hajdukove obrane servira loptu još jednom za Pranješa, koji ni sa 4-5 metara ne uspijeva pogoditi gol Hajduka.

U 75. minuti još jedna u nizu velikih prilika za BSK, pogađate glavni kuhar je opet nezaustavljivi Mario Hnatek, ovoga puta gura u stopostotnu šansu Mihaela Mihića, ali Mario Ivić padom u noge napadaču BSK-a spašava siguran gol.

LOVRO MAMIĆ MOGAO KAZNITI SILNE PROMAŠAJE GOSTIJU

Sve te promašaje Hajduk je mogao kazniti u 82. minuti kada je Stjepan Gurdon odlično proslijedio loptu za Lovru Mamića, ali Hajdukov mladac se uplašio prilike i lopta mu se odbija od noge ispred golmana Škore.

SUPER MARIO SA BALKANA I SMIRENI ANTONIO MIŠETIĆ

Beketinčani su imali u 87. minuti još jednu priliku da riješe utakmicu. Idealna dubinska lopta (PO TKO ZNA KOJI PUTA) Marija Hnateka kroz srce Hajdukove obrane, Pavo Paranus sam izlazi pred Hajdukovog golmana, ali Super Mario sa Balkana fenomenalno brani odličan udarac.

Pri izvođenju jedanaesteraca Super Mario je obranio tri penala igračima BSK-a i odveo Hajduk u finale (4:3).

Gol odluke za Hajduk postigao je Antonio Mišetić.

Čini se da je kod izvođenja jednog penala gostima neopravdano poništen gol, ali to ćemo ostaviti sucima.