Težak poraz Hajduka

Objavljeno: 02. 04. 2017.

Hajduk je razočarao!
Nakon HOŠK-a iz Gašinaca i nogometaši Šokadije iz Strizivojne odnijeli su tri boda iz Širokog Polja, a prije toga Širokopoljčani su se vratili i iz Piškorevaca praznih ruku.
Više od tri poraza u nizu frustrira igra Hajduka, tako da današnjih 2:4 sasvim prihvatljivo zvuči.
Odlični gosti već u prvom poluvremenu su vodili 3:0, početkom drugog poluvremena i podebljali prednost.
Golom Dine Vukovića i Marina Bikića iz penala Hajduk je poraz uspio prikazati kao malo prihvatljiviji, ali ruku na srce gosti su prije toga imali još nekoliko čistih šansi.
U sljedećem kolu Širokopoljčani idu u goste Dinamu iz Trnave.

Da ne bude sve tako crno pobrinuli su se pioniri Hajduka. Naime pobijedivši Mladost iz Satnice Đakovačke 4:3, mali Širokopoljčani učvrstili su mjesto u sredini tablice.