Hajduk se ispromašivao, golom Nikole Blaževića svejedno došao do boda

Hajduk i Rekord odigrali su danas u Kondriću 1:1.

KONDRIĆ: REKORD – HAJDUK (Široko Polje) 1:1 (1:0)

Rekord: Marić Nikola – Francem Mario – Kedveš Božidar – Sekereš Emerik (78. Kryk Adam) – Ambrušić Josip – Nikolić Zvonimir – Žeravica Marijan – Stanić Boris – Kedveš Danijel – Žeravica Josip – Horvat Ivo

Hajduk: Ivić Mario – Džambić Kristijan (62. Horvat Mario) – Blažević Nikola – Blažeković Borna – Duspara Pero – Rudnički Matej – Pitlović Alen (54. Mandić Igor) – Bakić Saša (62. Džambić Josip) – Perak Ante – Veselinović Matej ((27. Đambić Stjepan – (73. Šušak Pavo)) – Ognjenović Ivan

Strijelci: 1:0 Horvat Ivo (22.), 1:1 Blažević Nikola (77.)

HAJDUK STVARA PRILIKE, ALI JE SVEJEDNO U MINUSU
Hajduk je u Kondriću odigrao protiv borbenog domaćina 1:1, nitko iz redova Hajduka nije siguran jesu li došli do boda, ili su izgubili dva.

Već u prvom poluvremenu Hajduk je promašio brdo prilika, čak i onih sto postotnih.
Svejedno domaćin je došao u 22. minuti do prednosti golom Ive Horvata.
Poslije gola Hajduk je nastavio kako je i počeo utakmicu, stvarati prilike – ali ih isto tako bez pardona i promašivati.
Na odmor je domaćin otišao sa golom prednosti, a to se u nogometu jedino piše, sve ostalo ide pod rubriku dojam.

GOL NIKOLE BLAŽEVIĆA ZA REMI HAJDUKA
U drugom poluvremenu ista priča.
Prilika ima, igrači se trude, ali nitko ne može ugurati loptu u mrežu.
Čini se da nema igrača koji nije došao u priliku, ali čini se da su se danas Širokopoljci zamjerili lopti.
Onda je u 77. minuti iz slobodnog udarca Nikola Blažević pogodio za 1:1, kao da je htio pokazati – evo ovako se sprema lopta iza leđa golmana.

Dojam je da se moglo više, a opet samo je desetak minuta dijelilo Hajduk od poraza.