Još jedan tužan poraz Ratara

Objavljeno: 18. 03. 2018.

Ratarova sezona u 1. ŽNL bogatija je za još jedan gorak i tužan poraz.

RATAR POVEO, GOSTI KONTRAMA DO POLUVREMENA SVE OKREĆU
Po hladnom i vjetrovitom vremenu Ratar je bolje ušao u utakmicu. Mokar teren je diktirao tempo i igru, ali su domaćini uspjeli stvoriti nekoliko dobrih prilika. U 22. minuti Abramović upućuje neugodan udarac prema gostujućim vratima koji je odsjeo na spojnici, ali iz odbitka Bekić uspijeva donijeti vodstvo. Nakon tog gola Ratar još jače kreće prema golu Valpovke, ali nije uspio udvostručiti prednost. U 36. minuti nakon izgubljene lopte domaćina na sredini terena, gosti rade kontru i dolaze do izjednačenja. Pet minuta kasnije ponovno kontra gostiju za 1:2 što je i rezultat poluvremena.

IZJEDNAČENJE, PROMAŠENI PENAL I KOBNE KONTRE GOSTIJU
U nastavku Bekić u 50. minuti puca sa 20-ak metara, lopta golmanu ide kroz noge i Ratar dolazi do izjednačenja.
Nakon toga domaćin igra sve bolje i pokušava doći do pobjede. Treba izdvojiti i velike obrane Ratarovog golmana Mladena Barića u tom dijelu susreta.
U 71. minuti Lemos bježi obrani i golmanu gostiju, puca, i kad su svi vidjeli loptu u golu gostujući stoper sprječava gol rukom u petercu. Sudac Šovakov pokazuje na bijelu točku, ali ne pokazuje i crveni karton gostujućem igraču. Odgovornost preuzima Batista, ali promašuje cijeli gol.
Taj promašaj presjekao je igrače Ratara i u 82. minuti Piškorevčani iz kontre primaju gol za konačnih 2:3. Šteta, jer po prikazanom zaslužili su barem bod.

Piškorevci: Ratar – Valpovka Valpovo 2:3 (1:2)

Ratar: Barić (GK) – Bošnjaković (C) – Peradinović – Batista – Liščević (Sivč od 80. min) – Lemos – Abramović – Mišić – Križanović – Bekić – Bala