U 17. kolu 2. ŽNL Hajduk je izgubio u Gašincima od HOŠK-a uvjerljivo 4:0.

GAŠINCI: HOŠK – HAJDUK 4:0 (1:0)

HOŠK: Grubešić Borislav – Rac Danijel – Živković Mario – Rac Perica (72. Živković Dario)- Dražetić David – Breški Danijel – Kust Josip – Hrgić Robert – Katarin Željko – Milković Stjepan (79. Martinović Tomislav) – Lulić Renato

HAJDUK: Ivić Mario – Blažević Nikola – Blažeković Borna – Ljubić Marko – Mandić Igor – Bakić Saša (46. Oršolić Božidar) – Đambić Stjepan – (82. Zeko Marko) – Džambić Nikola (63. Pavlović Josip) – Perak Ante – Veselinović Matej – Ognjenović Ivan (74. Jelenčić Patrik)

Strijelci: 1:0 Renato Lulić (38.), 2:0 Renato Lulić (56.), 3:0 Renato Lulić (71.), 4:0 Stjepan Milković (77.)

MAJSTORIJA RENATA LULIĆA
Po lijepom vremenu, ali katastrofalnom terenu HOŠK i Hajduk odigrali su utakmicu u Gašincima.
Domaćin je u utakmici ušao kako je i morao, hrabrom i čvrstom igrom doći do tri boda.
Igrači HOŠK-a prvi puta su zaprijetili iz slobodnog udarca u 5.minuti, kada udarac sa 17 metara Mario Ivić vadi ispod grede i šalje loptu u korner.
U 13. minuti isprobao je udarac Ivan Ognjenović, sa gotovo 25 metara lopta je fijuknula malo preko gola.
Izuzetno loš teren nije dozvoljavao igru, a lošem sucu Tomiću čini se više je smetao takav teren nego igračima.
U 15. minuti bilježimo još jedan dobar pokušaj domaćina iz slobodnog udarca, kao i lukavo izveden slobodni udarac sa gotovo 30 metara Mateja Veselinovića, ali HOŠK-ov golman Grubešić izbacuje neugodnu loptu u korner.
U 40. minuti sudac Tomić je dosudio nepostojeći slobodni udarac na 25 metara od gola Hajduka. Fantastičnim udarcem u devedeset, Renato Lulić nije dao Iviću nikakvu šansu – domaćin vodi 1:0.

HOŠK HRABROM IGROM DO UVJERLJIVE POBJEDE
Drugo poluvrijeme Hajduk je neobjašnjivo potpuno pao, domaći su prolazili kroz linije kako su htjeli.
Tako je iz jedne lijepe akcije kroz sredinu obrane Hajduka pao gol za 2:0 – strijelac, opet Renato Lulić.
Tek jedna prijetnja Mateja Veselinović u drugom poluvremenu, i bilo je to sve od Hajdukove igre prema naprijed.
Izgubljena lopta na sredini terena u 71. minuti koštala je Hajduk još jednog gola, kada domaći lako dolaze sami pred gol, Renato Lulić ne prašta, i svojim trećim golom dovodi HOŠK na 3:0.
Igrači Hajduka kao da jedva čekaju kraj, ali još nije gotovo.
U 77. minuti Gašinčani iz polukontre opet dolaze pred gol Hajduka, a Stjepan Milković bez problema šalje loptu u mrežu za konačnih 4:0.