Nakon naprasno i hitno održane sjednice Predsjedništva GO HSS Đakovo u prijepodnevnim satima, 07. kolovoza 2015. godine, došlo je do nemile scene fizičkog nasrtaja predsjednika GO HSS Đakovo gospodina Mile Kaselja na svog stranačkog potpredsjednika GO HSS Đakovo i 70 % HRVI Domovinskog rata gospodina Slavka Raića.
Incidentu je prethodila rasprava kojoj je nazočio i predsjednik ŽO HSS gosp. Z. Pongrac, a na temu istupa gospodina Raića u svojstvu svjedoka na Časnom sudu HSS u Zagrebu. Čitav događaj se u vrlo kratkom vremenu odigrao ispred stranačkih prostorija ubrzo nakon odlaska predsjednika ŽO HSS gospodina Pongraca. O svemu je podnesena i prijava nadležnoj PU u Đakovu.
Kako bi se spriječilo nagađanje, kalkuliranje i širenje poluistina i poluinformacija, održat će se 20. kolovoza 2015. godine (četvrtak)
Konferencija za medije u 10,30 sati, u Đakovu, Nikole Tesle 99a.
U Đakovu, 18. kolovoza 2015.
Slavko Raić