Stjepan Šarić i Mateo Drmić za pobjedu Hajduka u Semeljcima

Objavljeno: 01. 05. 2021.

U 23. kolu 2. ŽNL Hajduk je pobijedio domaći Polet u Semeljcima i kući se vraća sa velika tri boda i daljnjoj borbi za naslov prvaka.

SEMELJCI: POLET – HAJDUK 1:2 (1:1)

Sudac: Lipar Željko

Polet: Vuksanović Miro – Knežević Boris – Rebić Antonio – Gradištanac Marijan – Vuksanović Mario – Paradžik Petar – Ćosić Mario – Pilić Valentin – Radonić Matija – Tanasić Boris (88. Gavran Ante) – Doko Marko

Hajduk: Ivić Mario – Blažević Nikola – Mišetić Antonio – Blažeković Borna – Drmić Mateo (90.+3 Mamić Lovro) – Ognjenović Ivan – Đambić Stjepan (60. Petrušić Filip) – Gurdon Stjepan – Bošković Ivan – Labak Antonio – Šarić Stjepan

Strijelci: 0:1 Šarić Stjepan (15.), 1:1 Ćosić Mario (43.), 1:2 Drmić Mateo (87.)

NEIZVJESNA TRKA ZA PRVAKA POBJEDOM ŠIROKOPOLJACA SE NASTAVLJA, ALI SADA JE PRITISAK NA KONKURENTIMA

Trka za prvaka se nastavlja. Hajduk ne posustaje, sa nova tri boda barem nakratko preuzeo je sam vrh ligaške karavane.

Izuzetno vrijedne bodove donijeli su Širokopoljci iz Semeljaca i time stvorili dodatni pritisak na konkurente koji igraju sutra.

Hajduk je poveo u 15. minuti golom Stjepana Šarića – 0:1, da bi domaćin dvije minute do odmora poravnao rezultat – strijelac Mario Ćosić, 43. minuta.

Gol odluke postigao je Mateo Drmić tri minute prije kraja regularnog dijela – 1:2, 87. minuta.

I jedna i druga ekipa imala je svoje prilike, domaćin je u sudačkoj nadoknadi mogao i do izjednačenja, ali greda je ovaj puta bila na strani Hajduka i velika radost pobjednika mogla je početi.